שמירת עור הפנים לבד או באמצעות אנשי מקצוע, איך עושים זאת נכון?

שמירת עור הפנים לבד או באמצעות אנשי מקצוע

שתפו באהבה 😍

אחד הדברים החשובים על מנת לשמור על עור הפנים הוא לדאוג לו באופן קבוע ומידי פעם לרענן אותו בטיפול פנים. העור שלנו חשוף כל הזמן ללכלוך, לנזקי מזג האויר ולשינויים הורמנליים בגופנו. לכן חשוב מאוד לטפל בו באופן קבוע, אך בעניין זה חשוב שנדע לטפל בו בצורה נכונה. לדעת לנקות את העור מבלי לשרוט אותו, לדעת לעשות מסאז' לעור אשר שומר על מיצוג ואפילו לדעת איך למרוח קרם לחות בצורה הנכונה. כל אלו חשובים במיוחד ועלינו להיות מודעים לכך ואולי אפילו להיעזר באיש מקצוע. בעמוד זה אנו נדבר על הדרכים לשמור על עור הפנים באופן עצמאי, איפה ניתן לטפל באופן מקצועי ומה חשוב לשים לב בעת בחירת טיפול פנים.

האם אפשרי לשמור על עור הפנים באופן עצמאי?

מכון היפי "סינדרלה היפי שבך" הוא מכון מקצועי לקוסמטיקה והם ממליצים בראש ובראשונה לדאוג לשמירה על עור הפנים באופן קבוע ועצמאי בבית. הם מסבירים כי עור הפנים מושפע מתזונה, מהורמונים, מהחשיפה של הפנים למזג האויר ומהלכלוך שהעור צובר במשך היום. לכן, בכל סוף יום מומלץ לשטוף את הפנים בעזרת סבון פנים אשר מתאים לסוג העור שלנו. כזה שלא מייבש אותו מידי וגם לא יוצר בו שומניות. כמו כן, בכל בוקר יש לדאוג לשים על העור קרם לחות הכולל מסנן קרינה ולחדש אותו במשך היום.

מעבר לכך, דאגו כמה שפחות לחשוף את עור הפנים למש והצטיידו בכובע ומשקפי שמש. לגבי התזונה, איכלו ירקות ופירות בכל ארוחה ומכל הוסגים והמינים והקפידו על שתיית מים בכמות של 8-10 כוסות ביום. שתיית המים שומרת על מיצוג העור. לגבי פצעים הורמונליים, יש לשמור על עור פנים נקי, לא לחטט בפצעים ולגשת לטיפול מקצועי.

מהו מכון יפי מקצועי?

מכון יופי מקצועי הוא מכון שמטפל בעור הפנים בקוסמטיקה רפואית. זהו מכון שבו הקוסמטיקאיות הן בעלות הכשרה ממוסד מוכר והן יודעות לעשות אבחון נכון של עור הפנים באמצעות תשאול הכולל שאלות רפואיות. כמו כן, הן מנהלות יומן טיפולים ותיק לקוח עבור כל לקוח ויודעות לעשות מעקב נכון אחר הטיפולים שנעשו והשיפור שלהם.

מה חשוב לשים לב בעת בחירת טיפול באיזור פ״ת

כיום יש המון סוגים של קוסמטיקאיות, חשוב לשים לב כאשר בוחרים מקום עבור טיפול פנים בפתח תקווה שאתם עושים זאת במקום מקצועי אשר בודק היטב מהן האלרגיות שלכם, אילו תרופות אתם לוקחים כעת, האם אתן בהריון או בתקופת הנקה. כמו כן, חשוב לשים לב שמאבחנים היטב את סוג העור שלכם ומתאימים עבורכם פילינג נכון, חומצות מתאימות, שמנים וקרמים אשר טובים עבורכם. דברים אלו חשובים מאוד בבחירת טיפול פנים ב״ת והסביבה.

כדאי לכם לקרוא גם את הכתבות הבאות