לא רק ביטוחים לחו"ל: סוכן ביטוח שומר על העתיד שלכם

לא רק ביטוחים לחו"ל: סוכן ביטוח שומר על העתיד שלכם

שתפו באהבה 😍

סוכנות נסיעות שחושבת מחוץ לקופסא משדרגת לאין ערוך את החוויות בחו"ל. אבל כאשר מדובר בחשיבה מחוץ לקופסא, כדאי להקדיש תשומת לב גם להיבטים מיוחדים בביטוח. אם אתם אוהבים נסיעות וטיולים, אתם בוודאי מכירים את החשיבות של רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל או ביטוח למקרה של ביטול החופשה. אבל בנוסף לכך, חישבו גם על העתיד שלכם. אל תחשבו מקובע, כדאי לדעת כי מומחה ביטוח ופיננסים שנקרא סוכן ביטוח פנסיוני יוכל לשמור על העתיד שלכם. ולא משנה כמה כיף להתנתק בזמן החופשה מהשגרה, אחרי שחזרתם לארץ, היעזרו בסוכן. בשביל העתיד שלכם. בשביל העתיד של הילדים שלכם. בשביל העתיד שלכם, של המשפחה שלכם ושל כל היקרים ללבבכם.

לא כל סוכן ביטוח הוא גם סוכן ביטוח פנסיוני

בגלל שאנו פונים כעת בעיקר לישראלי שידוע בחיבתו לטיולים בחו"ל, נרצה להדגיש טיפ חשוב ביותר. קל להתבלבל ולחשוב כי לא משנה לאיזה סוכן ביטוח פונים. אבל מסתבר כי לא כל סוכן ביטוח שייך לנבחרת של סוכני ביטוח פנסיוניים. זה טוב ויפה לפנות לסוכן שיודע לבטח נסיעות או לבטח דירות, כאשר רוצים ביטוח נסיעה או ביטוח מבנה. אבל באם רוצים באמת, מכל הכיוונים, לדאוג לעתיד, וודאו כי הסוכן שאתם פונים אליו הינו בעל ידע נרחב, בכל ההיבטים הפיננסיים וסוגי המוצרים הפנסיוניים. ביטוח מנהלים, קופות גמל, קרנות פנסיה, מסלולי השקעה, שיקולי תשואה, תוחלת רווח וסיכונים שונים, כמה צריך לחסוך בהתאם לגיל ולרמת חיים צפויה. כל אחד ואחד מהדברים הללו הינו בעל משמעות עצומה.

החשיבות של ביטוח פנסיוני לעתיד

קצבאות הביטוח הלאומי הן לעג לרש, עבור מי שחושב שבגיל פרישה יוכל להסתמך עליהן. בשנים האחרונות הורחבה החקיקה בנושא הפנסיה וגם הוגדרו נושאים כגון יותר הפרשות ממעסיקים וממועסקים וכן עניין פנסיית החובה לאוכלוסיית העצמאים. אבל אפילו שכירים לא יכולים להניח כי ההפרשות שהם מפרישים לפנסיה אכן מספיקות. וגם לא בטוח שמסלולי הפנסיה של ברירת המחדל שלכם אכן מתאימים לכם. לכל אחד מותר ואפילו מומלץ לבדוק מעת לעת ואף לבצע שינויים והתאמות. חשוב לבדוק האם מובאים בחשבון תנאי השוק המשתנים, שינויים בתוחלת החיים וכדומה. חוץ מזה, פנסיה טובה גם מעניקה רובד של ביטוח ואפשרות לתקבולים לבני המשפחה אם קורים אירועי חיים לא צפויים וכואבים.

האם יש גיל מתאים להתחיל לחשוב על ביטוח פנסיוני לעצמאים

מי שלא רוצה ליפול על כתפי בני המשפחה לעת זקנה חייב להתחיל לחסוך לפנסיה כמה שיותר מוקדם. נקודה זו לא מספיק מובנת להרבה עצמאים. אפילו לאחר כניסת החוק פנסיית חובה, עדיין ביטוח פנסיוני לעצמאים לא תמיד נרכש כבר בשלב מוקדם מספיק. אז שיהיה ברור – אין גיל מוקדם מדי להפרשות פנסיוניות. כדי להבטיח גמלה מספקת וכדי להתגונן מפני הבלתי צפוי שטומן בחובו העתיד, אם הקמתם עסק, אל תהססו ואל תדחו. סוכן ביטוח המתמחה בפנסיה יבטיח את עתידכם בעזרת ייעוץ פנסיוני.

כדאי לכם לקרוא גם את הכתבות הבאות