האם קישורים לאתר עוזרים בקידום גוגל אורגני

קישורים לאתר חשיבות של טבעיות קישור העוגן לאתר

שתפו באהבה 😍

הרבה מנהלי אתרים לא מבינים שהקישורים לאתר שלהם יעזרו מאוד בקידום גוגל. אם אתה עוסק בשיווק שותפים אז אתה צריך לדעת על זה. על מנת שהאתר שלך ייחשף ויקודם על ידי מנועי חיפוש כמו גוגל, חיוני שיהיו לך קישורים. אם הקישורים לאתר שלך הם ממקורות אמינים כמו ספריות מאמרים, רשומות בבלוג, פורומים וכו 'אז תהיה סבירות גבוהה שהאתר שלך יוצג בדף התוצאות של מנועי החיפוש או בדף הבית של Google. כאן האתר שלך יכול להיות לעזר רב בהנעת זרימת תנועה טובה לאתר שלך.

כמה זמן לוקח קישורים לאתר להשפיע?

ישנן דרכים רבות ושונות להשיג קישורים לאתר שלך וחלקן אינן יעילות במיוחד. הדרכים הנפוצות ביותר כוללות כתיבת מאמרים, שליחת המאמרים למדריכי מאמרים ופרסום המאמרים בפורומים. אך כל המאמצים הללו יתבררו כחסרי תועלת אם האתר שלך לא יקושר מכל מקום. כאן נכנסת החשיבות של קישורים נכנסים איכותיים. קישורים מאתרים רלוונטיים אחרים יסייעו בשיפור דירוג האתר שלך בדפי התוצאות של מנועי החיפוש. ככל שיש לאתר שלך יותר קישורים נכנסים, כך הוא יקודם ויצפה על ידי עכבישי מנוע החיפוש.

כתיבת תוכן בשילוב קישורים לאתר

כתיבת מאמרים והגשתם למדריכי מאמרים היא אחת הדרכים הטובות ביותר ליצירת קישורים לאתר שלך. מכיוון שמאמרים הם מקור מידע, טבעי שאנשים אחרים ירצו לקשר את האתר שלהם לאתר שלך. עם זאת, בכך עליך לוודא שאתה מספק מאמרים אינפורמטיביים במאמרים שלך. המאמרים צריכים להכיל גם קישור לאתר שלך.

רוצים לקרוא על איך לבצע קידום לאתר שלכם  או למגוון תחומים לחו כאן על קישור הבא

באופן דומה, אם תשתתף בפורומים שונים, תמצא אנשים שמחליפים איתך קישורים. עם זאת, במקרה זה הקישורים שאתה מחליף צריכים להיות טבעיים. הסיבה לכך היא שאנשים יחשבו שאתה מנסה להשיג פרסום לאתר שלך. רמז עדין כאן יספיק – שלח מאמרים שימושיים והשאיר קישור לאתר שלך בחסימת החתימה שלך בסוף הדיון בפורום.

קישורים לאתר חשיבות של טבעיות קישור העוגן לאתר

באופן דומה, אם אתה משתמש בפורומים לקידום האתר שלך, עליך לוודא כי החתימה שלך מכילה טקסט עוגן שניתן להשתמש בו לקישור לאתר שלך. זה יכול להיות משהו כזה: "קישור למאמר זה מ: URL". דרך נוספת להשיג אותו אפקט היא לשים מרכאות סביב המילים "קישור". הדבר החשוב הוא שמילות המפתח שלך יופיעו בטקסט העוגן שבו אתה משתמש כדי לקשר לאתר שלך. אלו הן כמה מהדרכים הרבות שבהן תוכל לשפר את דירוג הדף שלך ב- Google ולהגדיל את התעבורה לאתר שלך.

קישורים לאתר חשיבות של טבעיות קישור העוגן לאתר

שיווק מאמרים הוא אסטרטגיה חשובה

נוספת שניתן להשתמש בה כדי להשיג את אותה התוצאה. אם תכתוב מאמרים מעניינים ואינפורמטיביים הקשורים לנושא הבלוג שלך, תגלה שאנשים ישמחו לפרסם או לשתף את התוכן שלך עם אחרים. בנוסף, ניתן גם לספק קישור לאתר שלך בכותרת התחתונה של המאמר. על ידי כך תוכל להרוויח קצת תנועה נוספת על ידי מתן טקסט עוגן לפוסטים בבלוג שלך.

דרך שימושית נוספת לשימוש במאמרים לקידום הבלוג

והקישור לאתר שלך היא באמצעות בלוגים. ישנם כמה אתרי בלוג המאפשרים לך להשאיר הערות בבלוגים אחרים.
ניתן לעשות זאת על ידי יצירת "תג" (סמל שניתן ללחוץ עליו)
בבלוג שלך ולאחר מכן הוספת כתובת אתר לאתר שלך. זה יאפשר לקוראים למצוא את האתר שלך באמצעות הערות אלה.

דרך אחרונה לעזור להגביר את דירוג הדף שלך ב- Google

ולעזור לאתר שלך להשיג יותר תנועה היא השתתפות בפורומי דיון מקוונים. במקומות אלה,
לעתים קרובות ניתן להשאיר כתובת אתר לאתר שלך או לבקש משוב.
אם אחרים יראו שהתגובות שלך שימושיות, סביר להניח שהם יסמנו את אתר האינטרנט שלך.
בדרך זו תוכל לקבל קישורים נכנסים נוספים לאתר שלך ולעזור לשפר את דירוג הדף שלך.
לכן, למרות שזה נראה כאילו אתה לא עושה דבר כדי לעזור בקידום מכירות של Google, אתה יכול למעשה לעזור לעסק שלך.

כדאי לכם לקרוא גם את הכתבות הבאות