תסמינים שכיחים בברכיים שכיחות – מה ניתן לעשות כאבי ברכיים?

יש לך כאבי ברכיים ונפיחות?

שתפו באהבה 😍

יש לך כאבי ברכיים שניתן לטפל בהם? סבלתי מכאבי ברכיים שנים לפני שמצאתי הקלה. כאבי ברכיים שניתן לטפל בהם? אני אתן לך כמה הצעות לנסות להקל על הכאב שלך. יתכן שתגלה ששיטות אלה או אחרות יעבדו עבורך.

כאבי ברכיים ?האם יש לך כאבים בברך

ניסיתם קרח? שקיות קרח, עטיפות קרח או רפידות חימום יכולות לעזור בנפיחות. מומלץ ללבוש תרופה אנטי דלקתית דרך הפה כגון איבופרופן. יש רופאים שיכתבו לך מרשם לקחת כאשר הכאב כואב מאוד. האם יש לך כאבים בברך? אם כן, זה אולי מה שאתה צריך.

יש לך קרסול נקע? זו אחת הדרכים הנפוצות ביותר בהן ניתן לעשות כאבי ברכיים? נקעים נפוצים בענפי ספורט רבים, כולל כדורסל, כדורגל וכדורעף. אם אינך בטוח אם נקע לך קרסול, שאל את המאמן או רופא הצוות שלך. הם אמורים להיות מסוגלים לעזור לך לדעת אם הקרסול שלך ניתן לאימון.

יש לך כאבי ברכיים ונפיחות?

הרופא שלך יכול לרשום כמה תרופות נוגדות דלקת שיכולות לעזור. ודא שהם יודעים אם יש לך דלקת פרקים או בעיות אחרות שעלולות להפעיל לחץ על הברך. ניתן לטפל בנפיחות באיבופרופן.

יש לך כאבי ברכיים ודלקת? הרופא שלך יכול לרשום גם תרופות לכך. אל תשתלט על התרופות הדלפקיות אלא אם כן הורה הרופא שלך. תרופות ללא מרשם עשויות להחמיר את הסימפטומים שלך.

האם יש לך כאבים כשאתה מרים את הברך או שיש לך צליל קפיצה או פצפוץ כשאתה מרים את הברך? רוב האנשים אינם מודעים לתסמין זה עד שיהיה מאוחר מדי. הרופא שלך אמור להיות מסוגל לזהות סימפטום זה ולדון איתך באפשרויות הטיפול.

עדו מאמרים בנושא בריאות:

יש לך כאבי ברכיים ונפיחות?

יש לך כאבים כשאת מכופפת את הברך? זהו הכאב השכיח ביותר שחש במצב זה. רוב הרופאים ימליצו על תמיכה טובה בסד או בברך בכדי להקל על כאבים מסוג זה. אל תתעלם מהכאב, כי סביר מאוד שזה סימפטום למצב חמור יותר שאולי התעלמת ממנו.

יש לך כאבי ברכיים ודלקת? עליכם לפנות לרופא מיד על מנת שניתן יהיה לתת טיפול מתאים למצבכם. דלקת היא מצב שכיח מאוד המשפיע על הברך, וכמעט כולם יחוו צורה כלשהי של דלקת בשלב זה או אחר בחייהם. ישנם טיפולים רבים עבור כאבים ודלקת, והשאר מומלץ בדרך כלל. עם זאת, אם הכאב חמור, עליך לפנות לרופא מיד.

יש לך כאב בצד שלך?

זה יכול להיות סימפטום נוסף, אך לעתים קרובות אנשים חווים אנשים מבוגרים שסבלו מפציעה קודמת בברך. כאב בצד הרגל לאחר פציעה מכונה תפר צדדי. זה סימן שנזק נוסף נגרם ואין להתעלם ממנו. התייעץ עם הרופא מיד.

יש לך נפיחות או אדמומיות בברך? בדרך כלל, הדבר מעיד על מחלת מנייר, שהיא לחץ גבוה באוזן. מצב זה עלול לגרום לכאבים עזים בברך וייתכן שיהיה צורך לטפל בו על ידי רופא. הוא יבצע בדיקה גופנית ואז יבדוק את ההיסטוריה שלך כדי לקבוע אם הסימפטומים קשורים למשהו אחר.

יש לך כאב שמקרין מהברך שלך, או שזה פשוט מרגיש "סיכות ומחטים" בברך? אם יש לך דלקת פרקים, יש סיכוי טוב שתיתקל גם בכאבים בירכיים, במפשעה, בזרועות ואפילו בגב התחתון. תסמינים אלה נקראים חיקוי דלקת מפרקים ומתרחשים כאשר הגוף מגיב לפגיעת רקמות משלו על ידי ייצור נוגדנים חריגים. דלקת פרקים היא הסוג הנפוץ ביותר של דלקת פרקים.

הכאב שאתה מרגיש יהיה תלוי בסוג של דלקת פרקים שיש לך וישתנה מאדם לאדם. אם מעולם לא חווית כאבי ברכיים, או שאתה חווה תסמינים בפעם הראשונה, התייעץ עם הרופא שלך כדי לברר מדוע. לא תמיד זו אשמת הרופא שלך, אז אל תהססו לשאול שאלות.

כדאי לכם לקרוא גם את הכתבות הבאות